Skip to content

Studio Rheden

Streekomroep gemeenten Rheden en Rozendaal

Live TV |  Live Radio |

home
  • Streeknieuws
  • Politiek
  • Archief
  • Radio
    • Live Radio luisteren
    • Programma gids
  • TV
    • Live Televisie
  • Frequenties
  • Contact
    • Doe mee
  • X
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Bluesky
  • Google Nieuws
  • Streeknieuws
  • Politiek
  • Archief
  • Radio
    • Live Radio luisteren
    • Programma gids
  • TV
    • Live Televisie
  • Frequenties
  • Contact
    • Doe mee
  • X
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Bluesky
  • Google Nieuws

Search Results for: McDonalds

McDonald’s Foto: Martin Slijper

McDonalds kost de gemeente Rheden veel tijd en geld

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on20 augustus 2024 15:002 september 2024 13:02

RHEDEN – Krijgt Rheden een fastfoodketen naast het beschermde natuurgebied tussen Rheden en Velp? Als …

McDonald’s Rheden Foto: Martin Slijper

Vroege Vogels in gesprek met tegenstanders McDonalds

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on26 maart 2024 15:0014 mei 2024 16:53

RHEDEN – Het bekende radioprogramma ‘Vroege Vogels’ was afgelopen zondag in Rheden om te praten …

McDonald’s Rheden Foto: Martin Slijper

Nieuwe datum voor veelbesproken McDonald’s-zaak in Rheden: rechter buigt zich in september over omstreden plan

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on13 juni 2026 08:2818 juni 2026 13:32

RHEDEN – Na maanden van wachten is er eindelijk een nieuwe datum bekend voor de …

De rechtbank in Arnhem Foto: Omroep Gelderland

Justitie eist 30 jaar cel tegen Rozendaalse schutter McDonald’s-moorden

Gepubliceerd door Mediapartner Omroep GelderlandPosted on14 april 2026 16:0814 april 2026 20:05

ARNHEM – Justitie eist een gevangenisstraf van dertig jaar tegen de schutter van de zogeheten …

McDonald’s Foto: Martin Slijper

Spannende McDonald’s-zaak uitgesteld: zitting gaat niet door

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on10 maart 2026 20:1510 maart 2026 23:47

RHEDEN – De rechtszaak over de komst van een McDonald’s in Rheden gaat voorlopig niet …

Gemeente Rheden Foto: Rheden

Omgevingsvisie Rheden vastgesteld: dit gaan inwoners merken

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on5 februari 2026 18:008 februari 2026 00:26

DE STEEG – De gemeenteraad van Rheden heeft de Omgevingsvisie ‘Natuurlijk Rheden’ vastgesteld. In dit …

China Palace Rheden Foto: Martin Slijper

China Palace in Rheden blijft tóch langer open: McDonald’s moet nog wachten

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on18 juni 2025 19:0018 juni 2025 19:24

RHEDEN – Chinees restaurant China Palace in Rheden blijft toch een jaar langer open. Het …

Krijgt Rheden ook een eigen McDonald’s? Foto: Google Maps

McDonald’s naar rechter, wethouder niet verbaasd

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on30 december 2024 18:0030 december 2024 18:52

RHEDEN – McDonald’s wil via de rechter een vergunning afdwingen voor een nieuwe vestiging in …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Rheden verzet zich tegen plannen McDonald’s

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on25 december 2024 09:0030 december 2024 15:55

RHEDEN – McDonald’s wil meer restaurants openen in buitengebieden, zoals dorpen. Maar dat stuit steeds …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Gemeente Rheden blijft bij weigering McDonald’s met drive-through

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on7 november 2024 16:4324 december 2024 11:43

RHEDEN – De gemeente Rheden verleent geen omgevingsvergunning voor een McDonald’s met drive-through aan de …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Komt er een McDonald’s in Rheden?

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on5 november 2024 11:005 november 2024 12:03

RHEDEN – McDonald’s wil een nieuw filiaal aan de Arnhemsestraatweg in Rheden, vlak bij Natura …

Rotonde Daalhuizerweg Rozendaal Foto: Martin Slijper

Werkzaamheden aan de weg in Velp gaan verder

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on5 oktober 2024 19:055 oktober 2024 19:16

VELP – De werkzaamheden aan de President Kennedylaan in Velp zijn bijna afgerond. Dit weekend …

Zo moet de McDonald's eruit komen te zien Foto: Bron: McDonald's

Strijd om McDonald’s bij natuurgebied zet zich voort

Gepubliceerd door Mediapartner Omroep GelderlandPosted on25 september 2024 11:161 oktober 2024 13:26

RHEDEN – Ruim negen maanden na de vergunningsaanvraag voor een nieuw restaurant aan de voet …

Marcel van Roosmalen Foto: Annemieke van der Togt

Marcel van Roosmalen onderzoekt McDonald’s-kwestie in Rheden

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on23 september 2024 10:001 oktober 2024 13:26

RHEDEN – Marcel van Roosmalen, de bekende Velpenaar, bezocht recent het dorp Rheden. Voor zijn …

Wielrenner Foto: Pixabay

Toch helikopter boven de Veluwe bij NK Wielrennen

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on29 juli 2024 05:0017 augustus 2024 20:27

RHEDEN – Op 23 juni werden de Nederlandse kampioenschappen wielrennen gehouden in Arnhem, Rheden en …

McDonald’s Foto: Martin Slijper

McDonald’s in bezwaar, wethouder Paul Hofman niet verrast

Gepubliceerd door Mediapartner Omroep GelderlandPosted on2 juli 2024 16:1913 augustus 2024 13:01

RHEDEN – Omwonenden van de Arnhemsestraatweg in Rheden haalden in mei opgelucht adem. De gemeente …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Waarom wordt bezwaar aangetekend tegen geweigerde vergunning voor McDonald’s?

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on1 juli 2024 07:001 juli 2024 11:56

RHEDEN – Reggestede Projecten B.V. heeft bezwaar aangetekend tegen de beslissing van het college van …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Soap gaat verder, ontwikkelaar McDonald’s gaat in bezwaar

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on27 juni 2024 17:0027 juni 2024 18:17

RHEDEN – Komt er toch een McDonalds fastfoodrestaurant aan de Arnhemsestraatweg 68 in Rheden? De …

Marloes van de Kolk Foto: GroenLinks

Goed nieuws: geen McDonald’s, wel de groenste NK wielrennen ooit

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on15 mei 2024 14:4515 mei 2024 14:48

RHEDEN – GroenLinks is heel blij met het collegebesluit om de vestiging van een McDonald’s …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Gemeente Rheden weigert vergunning aan ontwikkelaar McDonald’s

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on14 mei 2024 16:2315 mei 2024 08:43

RHEDEN – Het college van burgemeester en wethouders heeft dinsdag bekendgemaakt dat de aanvraag van …

McDonald's Rheden Foto: Van der Linde Architecten / McDonald's

Als McDonald’s komt, dan gaat het er zo uitzien

Gepubliceerd door Martin SlijperPosted on22 april 2024 15:001 mei 2024 20:18

RHEDEN – MCdonalds wil heel graag een nieuwe vestiging openen aan de Arnhemsestraatweg 68 in …

Berichten paginering

1 2 3 ›
  Nu op Studio Rheden radio:
Studio Rheden is de streekomroep voor de gemeenten Rheden en Rozendaal. Studio Rheden is actief op radio, televisie en online.

Nieuwsbrief

   
  • Rook uit het bos: brandweer blust bosbrand
    on 13 augustus 2026 20:12 at 20:12
  • Persoon uit rivier gehaald bij camping, met spoed naar ziekenhuis
    on 13 augustus 2026 18:38 at 18:38
  • Drama bij zwemplas, explosie bij woningbrand en Maarten vermist op donderdag 13 augustus
    on 13 augustus 2026 17:58 at 17:58
  • Na viral video delen vrouwen massaal ervaringen met seksuele intimidatie
    on 13 augustus 2026 17:05 at 17:05
  • Gewonden naar ziekenhuis na botsing
    on 13 augustus 2026 16:40 at 16:40

Over Studio Rheden

Persberichten, wetenswaardigheden en tips, mail de Redactie

  • Over ons
  • Hoe ontvangt u ons
  • Redactie
  • Werken bij Studio Rheden
  • Klachtenprocedure
  • Toekomstvisie

APP downloaden

Download de app voor iOS en Android

  • X
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Bluesky
  • Google Nieuws
© 2026 Studio Rheden
keyboard_arrow_up