Gratis computercursus in bibliotheek Dieren

Bibliotheek Foto: Martin Slijper
Bibliotheek Foto: Martin Slijper

DIEREN – Wie moeite heeft met de computer of internet kan een gratis cursus volgen in de bibliotheek in Dieren. De cursus Klik & Tik helpt mensen om beter te worden in typen, e-mailen en internetten.

In 8 lessen leren deelnemers websites bekijken, zoeken, e-mailen en downloaden. Ook sociale media zoals Facebook, WhatsApp, YouTube en LinkedIn komen aan bod. De bibliotheek stelt laptops beschikbaar, maar een eigen laptop of tablet meenemen mag ook.

De cursus bestaat uit 8 bijeenkomsten van 2 uur. De eerste les is op vrijdag 21 maart 2025 om 10.00 uur. De cursus is gratis en ook toegankelijk voor mensen die geen lid zijn van de bibliotheek.

Er komt mogelijk later dit jaar ook een cursus in Velp, maar dat is nog niet zeker. Studio Rheden laat weten of en wanneer dat doorgaat. Aanmelden kan hier.