Grote opkomst bij Ondernemerscafé: 250 ondernemers in Spankeren

Grote opkomst bij Ondernemerscafé: 250 ondernemers in Spankeren Foto: Studio Rheden
Grote opkomst bij Ondernemerscafé: 250 ondernemers in Spankeren Foto: Studio Rheden

SPANKEREN – Het jaarlijkse Ondernemerscafé van de gemeente Rheden, dat woensdagavond plaatsvond bij Intrapec Group B.V. in Spankeren, kan terugkijken op een succesvolle editie. Ruim 250 ondernemers uit de gemeente vonden hun weg naar het bedrijventerrein aan de Van Rensselaerweg voor een inspirerende avond.

De bijeenkomst bood lokale ondernemers, leden van de gemeenteraad en het college van B&W een uitstekende gelegenheid om kennis uit te wisselen en nieuwe inzichten op te doen. Het programma werd gekenmerkt door interessante presentaties en levendige gesprekken.

Het hoogtepunt was de lezing van Joris Luyendijk, de bekende journalist, schrijver en antropoloog. Met zijn kenmerkende scherpe blik daagde Luyendijk de aanwezige ondernemers uit om moeilijke keuzes niet uit de weg te gaan, maar juist te omarmen als een motor voor groei. Hij benadrukte dat uitdagingen onvermijdelijk zijn en een cruciale rol spelen in zowel de zakelijke als de persoonlijke ontwikkeling van ondernemers. Zijn inspirerende sessie zette aan tot nadenken over het omgaan met obstakels en het nemen van risico’s.

Tekst gaat verder onder de foto

Grote opkomst bij Ondernemerscafé: 250 ondernemers in Spankeren – Foto: Studio Rheden

Daarnaast verzorgde gastheer Paul de Lange, directeur van Intrapec, een presentatie over de activiteiten en visie van zijn onderneming. Ook organiserend wethouder Ronald ter Hoeve gaf in zijn inleiding het belang aan van de samenwerking tussen de gemeente en ondernemers, niet alleen op economisch vlak maar ook op sociaal vlak. “Ondernemers kunnen een verschil maken in het leven van jongeren,” gaf hij aan, met twee inspirerende voorbeelden.

De aanwezige ondernemers maakten volop gebruik van de gelegenheid om met elkaar in contact te komen, ideeën te bespreken en hun netwerk te versterken. Ook konden er rondleidingen worden gevolgd in de Spankerense fabriek waar overdag verpakkingen worden gemaakt van golfkarton.

De gemeente Rheden kijkt met tevredenheid terug op dit goed bezochte en geslaagde Ondernemerscafé. Het evenement heeft wederom laten zien een waardevolle ontmoetingsplek te zijn voor de lokale ondernemers..

Grote opkomst bij Ondernemerscafé: 250 ondernemers in Spankeren – Foto: Studio Rheden