DE STEEG – Wie op De Steeg woont kent de Weggeefmarkt. Op zaterdag 1 november wordt deze gezellige markt weer gehouden in het Parkhuis aan de Parkweg 5 in De Steeg.
Bezoekers kunnen er tussen 11.00 en 13.30 uur gratis spullen uitzoeken, van kleding en speelgoed tot huis- en tuinartikelen. Alles mag mee, zolang het hergebruikt wordt — zo krijgt elk item een tweede leven.
Buiten is er tegelijkertijd een plantjesmarkt, waar iedereen stekjes, zaden of planten kan ruilen of meenemen. Een groene aanvulling op de duurzame sfeer van de dag.
Soep op Steeg
Om 12.30 uur begint Soep op Steeg: bezoekers krijgen gratis erwtensoep of een vegetarische variant. Een mooi moment om samen te eten, op te warmen en elkaar te ontmoeten. De Weggeefmarkt duurt tot 13.30 uur. De organisatie nodigt iedereen uit om iemand mee te nemen, want er is genoeg voor iedereen.



















