REGIO – De grootste vlooienmarkt van Gelderland komt naar het GelreDome. Op 21 en 22 februari staan er 550 kramen in het stadion voor de Mega Snuffelmarkt. Bezoekers kunnen twee dagen lang snuffelen tussen tweedehands spullen, curiosa, vintage, brocante, boeken, stripboeken, speelgoed en oude spullen.
Volgens de organisatie is dit de grootste snuffelmarkt van Gelderland. Er worden ongeveer 8000 bezoekers verwacht. De markt is bedoeld als een dagje uit voor jong en oud. In totaal staan er 550 kramen. Het gaat om een breed aanbod. Van kleine hebbedingen tot bijzondere vondsten. Het evenement wordt al georganiseerd sinds het stadion is gebouwd.
Openingstijden
De Mega Snuffelmarkt is op zaterdag 21 en zondag 22 februari. De markt is beide dagen open van 09.00 uur tot 16.00 uur. Parkeren bij het GelreDome is normaal alleen mogelijk met een parkeerkaart. Er zijn speciale plekken voor mindervaliden dichtbij de ingang. Maar tijdens de snuffelmarkt is parkeren gratis.
Shuttlebussen rijden vanaf verder gelegen parkeerterreinen naar het stadion. Bezoekers krijgen het advies om met de pendeldienst van en naar het station te reizen. Een ticket daarvoor kost 5,90 euro.







