Rheden maakt zich op voor Lammetjesdag met fotograaf en 104 lammetjes

Lammetjesdag Foto: Martin Slijper
Lammetjesdag Foto: Martin Slijper

RHEDEN – Rheden staat komende zondag (12 april) in het teken van Lammetjesdag bij de schaapskooi. Op het terrein aan de Heuvenseweg lopen dit jaar 104 lammetjes in de wei. Ook de fotograaf van Studio Rheden is aanwezig. Hij zet iedereen (gratis) op de foto met de lammetjes.

Bezoekers kunnen de jonge lammetjes van dichtbij bekijken. Dat maakt het elk jaar weer een populaire dag voor gezinnen en liefhebbers van natuur en dieren.

Op de foto met lammetjes?

Wie een leuke herinnering wil, kan op de foto met de lammetjes. Rond 12 uur loopt de fotograaf van Studio Rheden ook rond op het terrein. Spreek hem gerust aan. Mogelijk zie je jezelf later terug op de website.

Gezellig uitje voor jong en oud

Lammetjesdag is een moment om samen naar buiten te gaan. Kinderen kunnen de dieren bekijken en genieten van het voorjaar. Ook voor volwassenen is het een ontspannen dag in de natuur.

Zie ook: Lammetjesdag keert terug bij Rhedense Schaapskudde