CDA Rheden maakt kandidatenlijst bekend

Kandidatenlijst CDA Rheden 2026 Foto: CDA Rheden
Kandidatenlijst CDA Rheden 2026 Foto: CDA Rheden

DE STEEG – CDA Rheden heeft de volledige kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen 2026–2030 bekendgemaakt. Op de lijst staan 16 namen. Drie van hen zijn nu al raadslid voor het CDA.

Top 3 kandidaten

Op nummer 1 staat Cyril Weijers uit Dieren. Hij is juridisch docent en fractievoorzitter van het CDA in Rheden. Op plaats 2 vinden we Nienke Overvliet uit De Steeg. Zij zit vier jaar in de gemeenteraad, werkt in de zorg en was eerder bestuurlijk actief voor het CDA in Nijkerk.

Nieuw op nummer 3 is Jurian Bos uit Velp. Hij is jurist en werkt bij defensie.

Overige kandidaten

Op nummer 4 staat Peter-Paul Geelen uit Dieren, tekstschrijver en huisman. Zijn dochter Anna Geelen staat op nummer 7. Anna is 16 jaar en het jongste vrouwelijke kandidaat-raadslid van Nederland. Als ze met voorkeurstemmen wordt gekozen, kan ze direct aan de slag als raadslid zodra ze 18 is.

De rest van de lijst:

5. Joost Wapenaar – Laag-Soeren
6. Kevin van Langen – Dieren
7. Anna Geelen – Dieren
8. Rudi Klein Heerenbrink – Dieren
9. Marieke Jacobs – Velp
10. Ansineke van Oosterom-Boekhold – Rheden
11. Elly van den Eijnden-Bisterbosch – Velp
12. Jeroen van Gessel – Dieren
13. Paul Gortemaker – Rheden
14. Christiaan Spikker-Hogenkamp – Velp
15. Bert de Lange – Dieren
16. Daniëlle Budel-Kitzen – Velp