Albert Heijn in Dieren ontruimd na brand in koelcel

Albert Heijn in Dieren ontruimd na brand in koelcel Foto: Persbureau Heitink
Albert Heijn in Dieren ontruimd na brand in koelcel Foto: Persbureau Heitink

DIEREN – De Albert Heijn aan het Callunaplein in Dieren is vrijdagochtend rond 10.30 uur ontruimd na een brand in een motor van een koelcel. Niemand raakte gewond.

De brand ontstond in een motor van de koelcel in de supermarkt. Door de brand moest de winkel snel worden ontruimd. Medewerkers en klanten gingen naar buiten.

Brandweerlieden hebben het incident afgehandeld. Na het blussen is een nacontrole uitgevoerd. Daarbij is gekeken in de winkel en in het magazijn om te controleren of de brand helemaal uit was. Het is nog niet duidelijk of de supermarkt later op vrijdag weer opengaat. Daarover is nog geen verdere informatie bekend.

Albert Heijn in Dieren ontruimd na brand in koelcel – Foto: Persbureau Heitink

Update

Albert Heijn Dieren: “Vanochtend hebben wij uit voorzorg de winkel ontruimd vanwege lichte rookontwikkeling in onze koelmachinekamer. De brandweer is uit voorzorg gealarmeerd en heeft na het uitzetten van de installatie en de nodige metingen, de winkel weer vrijgegeven. Er was geen sprake van brand en er is verder geen schade. Wij zijn inmiddels weer geopend.”