RHEDEN – In Rheden zijn in de nacht van maandag op dinsdag meerdere schoten gelost bij een woning aan de Lentesteeg, in de richting van begraafplaats Heiderust. De politie heeft de woning volledig afgezet en is een onderzoek gestart.
Rond 01.00 uur werden de vijf tot zes schoten gehoord. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk. De politie kwam snel ter plaatse en zette de omgeving af. De kogels zouden onder andere de voordeur en een raam aan de voorkant hebben geraakt. Bij de beschieting was niemand in de woning aanwezig, de bewoners waren op dat moment in het buitenland.
Onderzoek gestart
Agenten zijn dinsdagmiddag meteen begonnen met een groot onderzoek op het plaats delict in Worth-Rheden. Daarbij wordt gekeken naar wat er zich precies heeft afgespeeld en wie er mogelijk bij betrokken zijn. Er zijn geen gewonden gevallen. Opvallend is dat het huis volledig is geblurd op Google Maps.
Oproep
De politie laat weten dat ze ook een oproep gaan doen bij het publiek. Wie iets gehoord of gezien heeft of mogelijk over beeldmateriaal beschikt, kan dat melden bij de politie via 0900-8844 of volledig anoniem bij Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.











