RHEDEN – Als vliegende redacteur moet je overal heen. Soms met de auto, maar meestal op de fiets. Een elektrische fiets weliswaar, maar niet op standje turbo. Dat is tenslotte ook niet de bedoeling.
Vanmorgen stond er een afspraak met Natuurmonumenten op het programma in Rheden. Altijd interessant, want als lokale redactie wil je natuurlijk weten wat er in de gemeente Rheden en op de Veluwe gebeurt en welke plannen er zijn.
Pang, lekke band
Op de terugweg ging het alleen even anders dan gepland. Pang. Een lekke band. En dan zit er weinig anders op dan lopen. Gelukkig zijn we in Rheden tegenwoordig voorzien van een mobiele fietsenmaker: Fietsschuurtje Rheden. De fietsenmaker zat eerder aan de Groenestraat, maar komt tegenwoordig ook naar je toe.
Binnen een kwartier was de fietsenmaker ter plaatse. Een half uur later zat er alweer een nieuwe binnenband in.
Uurtje later
De oorzaak bleek snel gevonden. Enkele bouten en spaken zaten los. Gelukkig kon het probleem snel worden opgelost en kon de redacteur weer verder. Een uurtje later stond niet alleen de fiets weer klaar, maar stond ook dit artikel op Studio Rheden.
Zo zie je maar: zelfs een vliegende redacteur komt soms tot stilstand. Gelukkig niet voor lang.
Overigens, het gaat wel vaker mis. Vier jaar geleden kwam de fiets van de redacteur in aanraking met een sinkhole in de Hoofdstraat in Velp. En dat liep gelukkig goed af.





















