Coniferenhaag in lichterlaaie, weg volledig dicht in Velp

Grote coniferenhaag in lichterlaaie Foto: Studio Rheden
Grote coniferenhaag in lichterlaaie Foto: Studio Rheden

VELP – Een brand en veel rook heeft woensdagmiddag korte tijd voor onrust gezorgd aan de Beekhuizenseweg in Velp. Een coniferenhaag en een houtwal in een tuin vloog daar plotseling in brand en zorgde voor een opvallend vuurbeeld langs de drukke weg.

De brand brak rond 14.00 uur uit. De vlammen grepen snel om zich heen en sloegen van de houtwal over naar de coniferenhaag, die al snel in brand stond. Dikke rookwolken trokken over de omgeving.

De brandweer rukte met meerdere voertuigen uit, waaronder een extra waterwagen om het vuur onder controle te krijgen. Door de omvang van de brand en de rookontwikkeling werd de Beekhuizenseweg direct volledig afgesloten.

Hulpdiensten kregen zo de ruimte om veilig te werken en verdere uitbreiding te voorkomen. Hoe de brand precies is ontstaan, is nog niet duidelijk.

Grote coniferenhaag in lichterlaaie – Foto: Studio Rheden
Grote coniferenhaag in lichterlaaie – Foto: Studio Rheden