Verenigingen

Oude beelden over Rozendaal en Velp bij TV Gelderland

Foto: Studio Rheden

ROZENDAAL – In 1953 werd er een film gemaakt die het dagelijkse leven in Rozendaal en Velp in beeld bracht. Deze film, in opdracht van de Koninklijke Rosendaelse Kapel, en geproduceerd door de heer J.W.L. Adolfs, is nu een onderdeel van de serie “Ons Dorp”, die TV Gelderland elke dinsdagmiddag uitzendt.

Sinds januari zijn er al een aantal Gelderse plaatsen de revue gepasseerd in de serie “Ons Dorp” op TV Gelderland. De beelden dateren uit de jaren 1950/1960.

Op dinsdag 27 februari zijn Rozendaal en Velp aan de beurt. De uitzendingen begint om 17.20 uur. Het zijn uiteraard zwart / wit beelden. Het begeleidend commentaar bij de film, die een verkorte uitgave is van het origineel, wordt gesproken door Peter Mekkink en Mannes Drosten.

Reageren is niet mogelijk

Persberichten, wetenswaardigheden en tips, mail de redactie

Wij plaatsen functionele cookies, om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Wij maken geen gebruik van advertentiecookies. Klik op meer informatie over ons cookiebeleid. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten