Skip to content

Studio Rheden

Streekomroep gemeenten Rheden en Rozendaal

Live TV |  Live Radio |

home
  • Streeknieuws
  • Politiek
  • Column
  • Archief
  • Radio
    • Live Radio luisteren
    • Programma gids
  • TV
    • Live Televisie
  • Frequenties
  • Contact
    • Doe mee
  • X
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Bluesky
  • Google Nieuws
  • Streeknieuws
  • Politiek
  • Column
  • Archief
  • Radio
    • Live Radio luisteren
    • Programma gids
  • TV
    • Live Televisie
  • Frequenties
  • Contact
    • Doe mee
  • X
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Bluesky
  • Google Nieuws

Tag: GEMEENTE ROZENDAAL

Emmapiramide Velp Foto: Martin Slijper

Herstel Emmapiramide kost gemeente bijna 30 duizend euro

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on28 mei 2026 20:221 juni 2026 17:24

ROZENDAAL – De herstelwerkzaamheden aan de Emmapiramide bij het Rozendaalse Veld hebben bijna 30 duizend …

Brandtoren op het Rozendaalse Veld Foto: Martin Slijper

Wie maakt de mooiste foto van de Brandtoren op het Rozendaalse Veld?

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on25 mei 2026 15:0125 mei 2026 21:36

ROZENDAAL – De Brandtoren op het Rozendaalse Veld staat dit jaar extra in de belangstelling. …

Benefietavond in Rozendaal succes Foto: Margriet de Zwart

Benefietlezing van Joris Luyendijk levert 32.000 euro op voor Oekraïense studenten

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on23 mei 2026 07:0423 mei 2026 07:11

ROZENDAAL – Een benefietlezing van journalist, schrijver en activist Joris Luyendijk heeft 32.000 euro opgebracht …

Bedriegertjestrail in Rozendaal Foto: Rob De Lelij

Bedriegertjestrail keert terug rond kasteel Rosendael

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on22 mei 2026 08:59

ROZENDAAL – De Bedriegertjestrail wordt op woensdag 10 juni voor de 39e keer gehouden rond …

Emmapiramide Velp Foto: Martin Slijper

Emmapiramide na maanden weer open, maar vragen blijven: wat mankeerde de toren?

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on21 mei 2026 09:1721 mei 2026 09:19

ROZENDAAL – Na ruim een half jaar is de Emmapiramide vlak bij het Rozendaalse Veld …

Eikenprocessierups Foto: Martin De Jongh

Gemeente zet weer in op bestrijding eikenprocessierups

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on15 mei 2026 06:36

ROZENDAAL – In de gemeente Rozendaal is begin mei gestart met de curatieve bestrijding van …

Rozendaalse Veld Foto: Martin Slijper

Belangengroep uit kritiek op plannen Rozendaalse Veld: ‘Afspraken uit Masterplan worden niet nageleefd’

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on9 mei 2026 10:4927 mei 2026 12:03

ROZENDAAL – De Belangengroep Rozendaalse Veld is fel tegen de plannen van de gemeente Rheden …

Gevangenis Foto: Mr. Pixabay

Man uit Rozendaal krijgt lagere straf voor dubbele moord in McDonald’s

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on7 mei 2026 14:588 mei 2026 07:34

ROZENDAAL – Een 36-jarige man uit Rozendaal heeft in hoger beroep een lagere celstraf gekregen …

Jhon van Beukering Foto: Omroep Gelderland

Jhon van Beukering geeft spitsentraining: ‘Leuk, lekker weinig lopen’

Gepubliceerd door Mediapartner Omroep GelderlandPosted on4 mei 2026 16:564 mei 2026 18:50

ROZENDAAL – Jhon van Beukering is begonnen met specifieke trainingen voor spitsen. De voormalige voetballer …

Simon Warmerdam Foto: Rozendaal

Rozendaal zoekt nieuwe coalitie na verkiezingen, zorgen over toekomst gemeente

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on18 april 2026 10:1218 april 2026 14:27

ROZENDAAL – Simon Warmerdam is in Rozendaal na de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 aangesteld …

Inwonerbijeenkomst over de financiële toekomst van de gemeente Rozendaal Foto: Martin Slijper

Gemeente Rozendaal vult begrotingsgaten met reserves, zorgen nemen toe

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on16 april 2026 17:1218 april 2026 14:27

ROZENDAAL – De gemeente Rozendaal bekijkt momenteel de toekomst en onderzoekt hoe de gemeente de …

Elektrische auto's zijn populair. Foto: Omroep Gelderland

Koploper in Nederland: hier rijdt 1 op de 5 mensen elektrisch

Gepubliceerd door Mediapartner Omroep GelderlandPosted on10 april 2026 12:0410 april 2026 19:29

ROZENDAAL – Elektrische auto’s groeien in populariteit. Begin dit jaar waren er in Nederland ruim …

Motorrijder raakt zwaargewond bij ongeluk in Rozendaal en met spoed naar ziekenhuis Foto: Martin Slijper

Motorrijder raakt zwaargewond bij ongeluk in Rozendaal en met spoed naar ziekenhuis

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on7 april 2026 19:157 april 2026 19:58

ROZENDAAL – Een motorrijder is dinsdagmiddag zwaargewond geraakt bij een harde botsing met een auto …

Rozendaal Foto: Martin Slijper

Onzekerheid over verdwenen welkomstbord in Rozendaal

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on2 april 2026 21:0310 juli 2026 17:36

ROZENDAAL – Inwoners van Rozendaal vragen zich af waar ze precies wonen, nu het opvallende …

Kasteel Rosendael Foto: Martin Slijper

Minder Trotsmarkten en voortaan entree bij Rosendael

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on1 april 2026 14:172 april 2026 10:19

ROZENDAAL – De Trotsmarkt bij Kasteel Rosendael gaat flink op de schop, en dat is …

Hondenliefhebbers bieden 650 kaarten aan om zorgen Rozendaalse Veld Foto: Martin Slijper

Hondenliefhebbers bieden 650 kaarten aan om zorgen Rozendaalse Veld

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on31 maart 2026 14:531 april 2026 15:28

ROZENDAAL – Tieke en Hanneke hebben 650 kaarten van hondenliefhebbers aangeboden aan de gemeente Rheden. …

Bedriegertjes Foto: Studio Rheden

Bedriegertjes in Rozendaal weer open voor publiek

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on25 maart 2026 21:2325 maart 2026 21:28

ROZENDAAL – De Bedriegertjes bij Kasteel Rosendael in Rozendaal gaan woensdag 1 april weer open. …

Gemeentehuis Gemeente Rozendaal Foto: Studio Rheden

Rozendaal vraagt inwoners via enquête om mee te denken over toekomst

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on20 maart 2026 17:5624 maart 2026 11:09

ROZENDAAL – De gemeente Rozendaal wil weten hoe inwoners denken over de toekomst van hun …

Het tellen is begonnen Foto: Martin Slijper

Voorlopige uitslag gemeenteraadsverkiezingen in Rozendaal bekend

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on18 maart 2026 21:3120 maart 2026 11:59

ROZENDAAL – Burgemeester Ingrid Timmer maakte woensdagavond de voorlopige verkiezingsuitslag op partijniveau bekend. Dit gebeurde …

Rozendaalse Veld Foto: Martin Slijper

Bezorgdheid over plannen voor parkeerplaatsen bij Rozendaalse Veld groeit

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on17 maart 2026 09:0518 maart 2026 15:15

ROZENDAAL – Een belangengroep van hondenliefhebbers maakt zich zorgen over plannen van de gemeenten Rheden …

Zijn de beloftes van Rosendael'74 uitgekomen? Foto: Rosendael'74

Zijn de beloftes van Rosendael’74 uitgekomen?

Gepubliceerd door Redactie Studio RhedenPosted on16 maart 2026 16:2416 maart 2026 16:26

ROZENDAAL – Vier jaar geleden sprak Studio Rheden met Rosendael’74 over belangrijke onderwerpen voor de …

Berichten paginering

‹ 1 2 3 4 5 … 14 ‹
  Nu op Studio Rheden radio:
Studio Rheden is de streekomroep voor de gemeenten Rheden en Rozendaal. Studio Rheden is actief op radio, televisie en online.

Nieuwsbrief

   
  • LIVE | De Graafschap kan laatste plaats verlaten door zege op Den Bosch
    on 27 september 2026 09:01 at 09:01
  • Slachtoffer van steekincident met meerdere verwondingen naar het ziekenhuis
    on 27 september 2026 08:44 at 08:44
  • Na val verliest Leon al zijn kennis, maar nu promoveert hij op mysterieuze signalen binnen onze Melkweg
    on 27 september 2026 04:20 at 04:20
  • Brandweerman zet collega's aan het werk door zelf te stoken
    on 27 september 2026 04:20 at 04:20
  • Hert overleden na aanrijding door motor
    on 27 september 2026 04:08 at 04:08

Over Studio Rheden

Persberichten, wetenswaardigheden en tips, mail de Redactie

  • Over ons
  • Hoe ontvangt u ons
  • Redactie
  • Werken bij Studio Rheden
  • Klachtenprocedure
  • Toekomstvisie

APP downloaden

Download de app voor iOS en Android

  • X
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Bluesky
  • Google Nieuws
© 2026 Studio Rheden
keyboard_arrow_up